| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 terminal box |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8711426956759 |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Koos kattega | Yes |
| Ühendusklambreid | 5 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 440 V |
| Pikkus | 225 mm |
| Suletav | Yes |
| Sissendi tüüp | Kaabel/toru |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Talitlustemperatuur | 0-105 °C |
| Sisendite arv | 5 |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Löögikindlus | IK06 |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 10 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |
| Kapi ümbrise paksus | 3 mm |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |