| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 rail enclosure |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002274 |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kere materjal | Plast |
| Lati kaugus | 35 mm |
| Nimivool, relsisüsteem | 125 A |
| Kogumislatiga varustatud | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8711426848665 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Pooluste arv | 3 |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 25 kA |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |