| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 junction box, empty |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000058 |
| Ahela terviklikkus | Muul viisil |
| Löögikindlus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8711426959347 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kaitseklass | I |
| Värvus | Must |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 130 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Sisseehitussügavus | 72 mm |
| Ridade arv | 1 |
| Katte liik | Kate |
| Paigaldustoru sisendite arv | 4 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Sisemine sügavus | 90 mm |
| Kere materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Moodulite arv | 1 |
| Ukse liik | Puudub |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |
| Sobib piksekaitseks | Yes |
| Tunnusvool (In) | 63 A |
| Kapi ümbrise paksus | 3 mm |
| Ukse või katteplaadi paksus | 5 mm |
| Katte kuju | Väljalõikega |
| Ääreplaatide avade arv | 2 |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |
| Cover with overpressure release | No |