| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 junction box 25A |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000100 |
| Tunnusvool | 25 A |
| Sulavkaitsme liik | Keeratav kaitse |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8711426854222 |
| Laius | 220 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Sügavus | 79 mm |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Rühmade arv | 3 |
| Asukoht siinisüsteemis | Universaalne |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |