| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 group enclosure, empty |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Katte kuju | Väljalõikega |
| Signal passing door | No |
| Pakkimistase 1 | 8711426426979 |
| Värvus | Must |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 72 mm |
| Ridade arv | 1 |
| Kõrgus | 80 mm |
| Katte liik | Puudub |
| Laius | 210 mm |
| EMC-variant | No |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Sisemine sügavus | 90 mm |
| DIN-liist | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 8 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Läbipaistev kate/uks | No |
| Lukuga | No |
| Earthing terminal block | No |
| Neutral terminal block | No |