| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 fuse enclosure with rotary switch |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kaitse | Diazed kaitse |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8711426853775 |
| Värvus | Must |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Lukustatav | No |
| RAL-number | 9005 |
| Ridade arv | 1 |
| Pistikupesaga | No |
| Kõrgus | 0 |
| Katte liik | Kate |
| Faaside arv | 1 |
| Laius | 0 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Liigpingekaitse | No |
| Kere materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Sulgemisviis | Muul viisil |
| Sisestussügavus | 0 mm |
| Otserühmade hulk | 2 |
| Peaahelka lüliti pooluste arv | 2 |
| Kellaga trafoga | No |
| Pliidi rühm | Puudub |
| Võimsus-voolu rühmana kasutamiseks sobiv pliidi rühm | No |
| Rühmi kokku | 2 |
| Peaahela lüliti tunnusvool | 25 A |
| Sobib andmetele | No |
| Protection main switch | No |
| Protection incoming RCD | No |
| Protection high integrity | No |
| Protection split load | No |
| Protection dual RCD | No |
| With meter | No |