| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55, FI switch, group enclosure, 300mA |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002276 |
| Tunnusvool | 40 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Maaühendusrikke lülitite arv 300 mA | 1 |
| Maaühendusrikke lülitite arv 30 mA | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8711426743885 |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 98 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Kere materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |