| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | System 55 extension, universal, holes |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Faaside arv | 3 |
| Kaitse | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 8711426847781 |
| Värvus | Must |
| Laius | 225 mm |
| Kõrgus | 275 mm |
| Sügavus | 79 mm |
| RAL-number | 9005 |
| Laiendustükk | No |
| Sobib toiteahela kaitselülitiks | No |
| With slot for fuses | No |