| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Systeem 55 consumer unit, 1-phase, FLEX |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Kaitse | Mini- / rikkevoolu kaitselüliti |
| Kaitseaste (IP) | IP3X |
| Pakkimistase 1 | 8711426209060 |
| Laius | 220 mm |
| Kõrgus | 330 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Lukustatav | No |
| Pistikupesaga | No |
| Faaside arv | 1 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Läbipaistva kattega | No |
| Liigpingekaitse | No |
| Kere materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Maanduse lekkevoolu kaitselüliteid | 0 |
| Maaühendusrikke lülitite arv 300 mA | 0 |
| Maaühendusrikke lülitite arv 30 mA | 3 |
| Otserühmade hulk | 0 |
| Rühmasid maa lekkelüliti vahel | 9 |
| Valgustirühmasid | 8 |
| Peaahelka lüliti pooluste arv | 1 |
| Kellaga trafoga | Yes |
| Pliidi rühm | Ühefaasiline |
| Võimsus-voolu rühmana kasutamiseks sobiv pliidi rühm | No |
| Rühmi kokku | 9 |
| Peaahela lüliti tunnusvool | 40 A |
| Sobib andmetele | No |
| Protection main switch | No |
| Protection incoming RCD | No |
| Protection high integrity | No |
| Protection split load | No |
| Protection dual RCD | No |
| With meter | No |