| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SYLVANIA LED T8 tube 26W, lamp , 1500mm, G13, 6500K |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Valgusefektiivsus | 0 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 1500 mm |
| Nimipinge | 100-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 26 W |
| Valgusvoog | 2700 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 130 ° |
| Pakkimistase 1 | 4024163156646 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | DC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | G |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 40000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 0 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 2700 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0 |