| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SylSmart SSE Energy Manager OP |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | TW |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Pakkimistase 1 | 4012289109707 |