| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SYLSMART SSE ACCESSORY SYLBAY1 |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000533 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Pakkimistase 1 | 5410288416007 |