| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SYLSMART CASCADE 500 GATEWAY SSA01 |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | US |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 6200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Valgusvoo nurk | 0 ° |
| Läbimõõt | 127 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 0 mm |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Puudub |
| Valguse hajutaja | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 5414326900183 |