| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SWM supporting pole H800mm |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 3606480211669 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 370 mm |
| Kõrgus | 800 mm |
| Sügavus | 250 mm |
| RAL-number | 7035 |