| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Switch/push switch w rocker, 2gang 2way |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5007 00 |
| ETIM | EC001590 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement kesk katteplaadiga |
| Talitlusviis | Juhthoob |
| Tunnusvool | 10 A |
| Kinnitusviis | Paigaldus sakkide ja kruviga |
| Juhistikusüsteem | 3-astmeline lüliti (vahelduslüliti) |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8592624108504, 8592624108504 |
| Värvus | Valge |
| Halogeenivaba | Yes |
| Koos montaažiplaadiga | Yes |
| Ühenduse liik | Pistikuklamber |
| Helendus | Ei |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Sisseehitussügavus | 17 mm |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Klahvlülitite arv | 2 |
| Nupplülitiga | No |
| Pesumasina lüliti | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Sildi koht/infopind | Ei |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 17 mm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Heating switch | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |