Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom image 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 1
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 2
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom thumbnail 3
Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 8711426742444
MPN: 1864309
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Switch encl. with DMV1600A 3p+sldN TNS, bottom
Bränd EATON
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* NL
Harmoneeritud süsteemi kood 8537 1098 00
ETIM EC002280
Nimivool 1600 A
Kaitseaste (IP) IP56
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 8711426742444
Muud tehnilised andmed
Laius 555 mm
Mudel Kattega
Kõrgus 280 mm
Sügavus 590 mm