switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A image 2
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A image 3
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A image 4
MD01 thumbnail 1
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A thumbnail 2
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A thumbnail 3
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A thumbnail 4
switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606480230042
MPN: LV516425
Pakend: 1
Karp: 9
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi switch disconnector EasyPact CVS160NA, 3 poles, 160 A, AC22A, AC23A
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 220-440 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant No
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 2.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3606480230042
Pakkimistase 2 3606480230040
Muud tehnilised andmed
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 0 kW
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 0 kA
Ümberlülituvate abikontaktide arv 4
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Lülitus
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 0 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks No
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks Yes
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks Yes
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 440 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 0 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 0 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 160 A