switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 2
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 3
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles image 4
MD01 thumbnail 1
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 3
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles thumbnail 4
switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3303430311041
MPN: 31104
Pakend: 1
Karp: 9
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi switch disconnector, Compact INS250-160, 160 A, standard version with black rotary handle, 3 poles
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* PL
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 160 A
Pooluste arv 3
Tunnus-talitluspinge 0-690 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 8.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3303430311041
Pakkimistase 2 3303430311049
Muud tehnilised andmed
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 0 kW
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 0 kA
Ümberlülituvate abikontaktide arv 2
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant No
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 75 kW
Juhtelemendi värvus Must
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks Yes
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 690 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 0 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 0 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 160 A