switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles image 1
MD01 image 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 3303430311218
MPN: 31121
Pakend: 1
Karp: 9
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi switch disconnector, Compact INS250-100 , 100 A, with red rotary handle and yellow front, 4 poles
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Lülitite lahklülitid
Päritoluriik* PL
ETIM EC000216
Nominaalne püsivool Iu 100 A
Pooluste arv 4
Tunnus-talitluspinge 0-690 V
Kaitseaste (IP), esikülg IP40
Pealüliti variant Yes
Turvalüliti versioon No
Teenindus-/hoolduslüliti variant Yes
Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW 8.5 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3303430311218
Pakkimistase 2 3303430311216
Muud tehnilised andmed
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 0 kW
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq 0 kA
Ümberlülituvate abikontaktide arv 2
Lülitite arv 1
Blokeeritav Yes
Sisseehitatud mootorajam No
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Hädapeatamispaigaldise variant Yes
Juhtelemendi liik Pikk pöördkäepide
Tunnustalitlusvõimsus, AC-23, 400 V 45 kW
Juhtelemendi värvus Punane
Sobib pinnasele paigaldamiseks Yes
Sobib eest paigaldamiseks Yes
Sobib esiküljele paigaldamiseks Yes
Sobib paigaldamiseks jaotuskilbile Yes
Sobib vahepealseks paigaldamiseks No
Maksimaalne nimitööpinge Ue AC 690 V
Mootorajam, valikuline No
Valikuline pingevabasti No
Seadme ehitus Fikseeritud paigaldusega seade
Tunnus-pidevvool, AC-21, 400 V 0 A
Lülitusvõimsus pingel 400 V 0 kW
Ümberlüliti variant No
Tunnus-kestevvool talitluses AC-23, 400 V 100 A
Allalaadimised
Kirjeldus
This Compact INS250-100 is a 4 poles non-automatic switch-disconnector with red rotary handle and yellow front. It is suitable for isolation with positive contact indication, as defined by IEC 60947-1 and IEC60947-3 standards. The operational current is 100A at 415VAC in categories AC22A and AC23A. The rated voltage is 690VAC 50/60Hz or 250VDC. It can be used as an emergency-off device. For easy identification, it uses special colours stipulated by the standards. The red rotary handle is designed to offer easy operation and high performance in interruption of currents. Compact INS250-100 is a class II insulation level front-face device as per IEC 60664 standard.