| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Switch disconnector 2P 40A FLEX |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001545 |
| Pinge liik | AC |
| Lülitusfunktsioon | Muul viisil |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 415 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Pakkimistase 1 | 8711426746923 |
| Signaallambiga | No |
| Sisseehitussügavus | 69.5 mm |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0 W |
| Lamp | Muul viisil |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 2 kA |
| Tunnuslülitusvõime | 12.5 kA |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Jälg/tähistus | Muul viisil |
| Kupli värvus | Muul viisil |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Vähim tunnuspinge | 240 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 2 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 2 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | No |