| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SWITC.POWER SUPPLY 2A 12VDC 25W |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Alalisvoolu toiteplokk
|
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 84 mm |
| Sügavus | 56.5 mm |
| Toitepinge liik | AC/DC |
| Väljundvõimsus | 25 W |
| Võimalik paigaldada liistule | Yes |
| Seinale paigaldamine on võimalik | No |
| 1. sekundaarne väljundpinge | 12 V |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 50 Hz korral | 110-240 V |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 2.1 A |
| Pakkimistase 1 | 8012823465029 |
| Pakkimistase 2 | 8012823464992 |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | Yes |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Stabiliseeritud väljundpinge | No |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Stabiliseeritud | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kohe paigaldatav | No |
| 2. sekundaarne väljundpinge | - V |
| 3. teisene väljundpinge | - V |
| Reguleeritav teisene pinge | No |
| Nimitoitepinge vahelduvvoolu 60 Hz korral | 110-240 V |
| Tunnus-toitepinge DC | 220 V |
| Lühisekindel | Yes |
| Omadused vastavalt standardile EN ISO 13849-1 | Puudub |
| Väljundpinge 1 nimiväärtus | 12 V |
| Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 | Puudub |