BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al image 1
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al image 2
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al thumbnail 1
BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al thumbnail 2
Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 9010238092204
MPN: 195347
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KC-2/95N-ALU Terminal block 2x95mm², 500A Cu / 440A Al
Pooluste arv 1
Klambrite arv pooluse kohta 2
Muud tehnilised andmed
Laius 41 mm
Kõrgus 51 mm
Sügavus 84 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 70 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 95 mm²
Suurim tunnusvool 500 A
Kirjeldus
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block