BPZ-KC-2/35PE-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al image 1
BPZ-KC-2/35PE-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al image 2
BPZ-KC-2/35PE-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al thumbnail 1
BPZ-KC-2/35PE-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al thumbnail 2
Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al
Müüja laos Minimaalne tellimuse kogus: 10
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 9010238092099
MPN: 195335
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KC-2/35PE-ALU Terminal block 2x35mm², 270A Cu / 240A Al
Pooluste arv 1
Klambrite arv pooluse kohta 2
Muud tehnilised andmed
Laius 27 mm
Kõrgus 40 mm
Sügavus 45.6 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 25 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 35 mm²
Suurim tunnusvool 270 A
Kirjeldus
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block