BPZ-KC-1/50PE-ALU Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al image 1
BPZ-KC-1/50PE-ALU Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al image 2
BPZ-KC-1/50PE-ALU Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/50PE-ALU Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al thumbnail 2
Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 9010238092129
MPN: 195338
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KC-1/50PE-ALU Terminal block 1x50mm², 160A Cu / 145A Al
Pooluste arv 1
Klambrite arv pooluse kohta 1
Muud tehnilised andmed
Laius 18 mm
Kõrgus 43 mm
Sügavus 49 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 35 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 50 mm²
Suurim tunnusvool 160 A
Kirjeldus
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block