BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al image 1
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al image 2
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al thumbnail 2
Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 9010238092037
MPN: 195329
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KC-1/16PE-ALU Terminal block 1x16mm², 82A Cu / 75A Al
Pooluste arv 1
Klambrite arv pooluse kohta 1
Muud tehnilised andmed
Laius 13.5 mm
Kõrgus 39.5 mm
Sügavus 44.6 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 10 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 16 mm²
Suurim tunnusvool 82 A
Kirjeldus
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block