BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al image 1
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al image 2
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al thumbnail 1
BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al thumbnail 2
Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 9010238092242
MPN: 195351
Pakend: 1
Karp: 10
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi BPZ-KC-1/150PE-ALU Terminal block 1x150mm², 320A Cu / 290A Al
Bränd EATON
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* FI
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 9010 00
ETIM EC001894
Pooluste arv 1
Klambrite arv pooluse kohta 1
Muud tehnilised andmed
Laius 30 mm
Kõrgus 54 mm
Sügavus 84 mm
Paindjuhi ristlõige (peenekiuline) koos kaablihülsiga 120 mm²
Massiivjuhi ristlõige (massiivne, kiuline) 150 mm²
Suurim tunnusvool 320 A
N-latiga No
PE-latiga No
Kirjeldus
1-pole terminal block, BPZ-KC-...-ALU; aluminum design; rated current/terminal capacity in accordance with specifications; assembly primarily on DIN rails or, where applicable, mounting plate, protection type IP20, max. operating voltage 1000V AC/DC, available in the colors gray/blue/yellow-green. Equipment supplied: 1 1 pole terminal block