| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SV MOUNTING BRACKET FOR ACB+FR DIVIDER |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Mudel | Paigaldussiin |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 800 mm |
| Pakkimistase 1 | 4028177574496 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 800 mm |