SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX image 1
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX image 2
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 5,
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 48
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118512861
MPN: 2499560000
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SV-SMT 7.62HP/05/90G 2.6SN BK BX
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 630 V
Pooluste arv 5
Talitlustemperatuur -50-130 °C
Tunnus-impulsspinge 6 kV
Elektriühenduse liik THR-ühendus
Liitmiku mudel Kinnitatud liitmik
Nurk, PCB/kontakt 0°/180° (horisontaalne)
Tunnusvool In 41 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118512861
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria III
Saasteaste 2
Haru pikkus 2.6 mm
Mooduli eralduselementide ühendused 7.62 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Ribamärgistuse tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide kontaktid 7.62 mm