SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX image 2
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 1
SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX thumbnail 2
Hybrid connector (board connection), 7.62 mm, Number of poles: 4, Outg
Ainult telli Minimaalne tellimuse kogus: 36
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118630879
MPN: 2626930000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SV-SMT 7.62HP/04/90MSF2 SC/4 2.6SN BX
Bränd Weidmüller
Kategooriad PCB konnektorid ja klemmid
Päritoluriik* RO
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002637
Ühenduse liik Painduv PCB-liides
Tunnuspinge 630 V
Pooluste arv 4
Talitlustemperatuur -50-130 °C
Tunnus-impulsspinge 6 kV
Elektriühenduse liik THR-ühendus
Liitmiku mudel Kinnitatud liitmik
Nurk, PCB/kontakt 90° (vertikaalselt üles)
Tunnusvool In 41 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118630879
Muud tehnilised andmed
Kere värvus Must
Kontakti liik Sõrmkontakt
Kinnitusviis Jootetina
Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi V0
Kontaktpinna materjal Tina
Liigpingekategooria II
Saasteaste 2
Haru pikkus 2.6 mm
Mooduli eralduselementide ühendused 7.62 mm
Plug-in kontaktiridu 1
Ribamärgistuse tüüp Muul viisil
Mooduli eralduselementide kontaktid 7.62 mm