| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SV PE/PEN BUSBARS |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7407 1000 00 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tunnusvool In | 1240 A |
| Pakkimistase 1 | 4028177494763 |
| Laius | 800 mm |
| Mudel | Tasapinnaline |
| Kõrgus | 10 mm |
| Painduv | No |
| Pikkus | 792 mm |