| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SV KOPPELSATZ MONTAGEKIT |
| Bränd | Rittal |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7326 9098 00 |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 23 kA |
| Pakkimistase 1 | 4028177574458 |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 600 mm |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Pooluste arv | 3 |
| Lati kaugus | 60 mm |