| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SV FRAME CONNECTION PIECE FOR MINI-TS |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7907 0000 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Paigaldussiin |
| Pakkimistase 1 | 4028177543201 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |