| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Suspension L 230 B 115 H 24 colour: uncoated |
| Bränd | RZB |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 115 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 230 mm |
| Pakkimistase 1 | 4051859990437 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |