| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Surge arrester terminal block 2-pole DEHNconnect SD2 |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC000943 |
| Suurim kestevpinge AC | 19.5 V |
| Nimilahendusvool (8/20) | 0.6 kA |
| Nimikoormusvool | 10 A |
| Pingekaitsenivoo soonte vahel | 76 V |
| Suurim kestevpinge DC | 28 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Nimipinge DC | 24 V |
| Pakkimistase 1 | 4013364150652, 4013364150652 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Ühendus 1 | Push-in terminal |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 2 |
| Piirsagedus | 5.5 MHz |
| Pingekaitsenivoo soone ja maa vahel | 38 V |
| Assembly width | 6 mm |
| Signal disconnection | Yes |
| Earthing via | DIN-latt (paigaldusliist) |