| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Surge arrester terminal block 2-pole DEHNconnect SD2 |
| Bränd | Dehn |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 3010 00 |
| ETIM | EC000943 |
| Suurim kestevpinge AC | 23 V |
| Nimilahendusvool (8/20) | 10 kA |
| Nimikoormusvool | 0.5 A |
| Pingekaitsenivoo soonte vahel | 45 V |
| Suurim kestevpinge DC | 33 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Nimipinge DC | 24 V |
| Pakkimistase 1 | 4013364150607, 4013364150607 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Ühendus 1 | Push-in terminal |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 2 |
| Piirsagedus | 6 MHz |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Pingekaitsenivoo soone ja maa vahel | 650 V |
| Signaal seadme juures | Puudub |
| Assembly width | 6 mm |
| Signal disconnection | Yes |
| Earthing via | DIN-latt (paigaldusliist) |