| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Surface mounting kit 1200×300×70mm for panels |
| Bränd | Sylvania |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 90 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Pikkus | 1200 mm |
| Pakkimistase 1 | 5410288446141 |
| Pakkimistase 2 | 5410288446148 |