| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Surface mount-Wand-docking station with charging function, black |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Must |
| Laius | 215 mm |
| Kõrgus | 305 mm |
| Sügavus | 22.5 mm |
| Sobib .. | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4010312327500, 4010312327500 |
Surface mount wall docking station with charging function, Aluminium frame, black glass panel, with power supply 110-230V, mounting on conventional switch box