| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Surface mount docking station with charging function and control function, housing apricot, glass cover white |
| Bränd | ELTAKO |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC002834 |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 218 mm |
| Kõrgus | 307 mm |
| Sügavus | 35 mm |
| Sobib .. | Apple Lightning (alates 5 põlvkonnast) |
| Pakkimistase 1 | 4010312327197, 4010312327197 |
Surface mount docking station with charging function, iPad locking and control function, housing apricot, glass cover white, Lightning connection, including POE+ injector, Audio output, USB-A output, compatible with many tablets thanks to the sliding charging connector