| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Support profile holder new |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Kinnituse osad/-komplekt |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 4015153160927 |
| Laius | 28 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Sügavus | 22 mm |