| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Subway DIN device frame |
| Bränd | METZ CONNECT |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001264 |
| Kooste ehitus | Põhielement kesk katteplaadiga |
| Värvus | Valge |
| RAL-number | 1013 |
| Paigaldus kanalisse | No |
| Kinnitusviis | Klikkühendusega |
| Varjestatud siinid | No |
| Varjestatud kere | No |
| Eraldi tõmbetõkisega | No |
| Eraldi maaühendus | No |
| Mehaaniline kodeerimine | No |
| Paigaldus põrandakarpi/põrandaalusesse karpi | Yes |
| Koos märgise kohaga | No |
| Pindpaigaldus | No |
| Tolmukaitsekattega | No |
| Sobib disainimiseks | No |
| Koos terminali takistiga | No |
| Koos pesade/puksidega | No |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Süvistatud paigaldus | No |
| Värvikoodeerimine | No |
| Laius | 73 mm |
| Kõrgus | 69.9 mm |
| Seadme sügavus | 8.5 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250184106463 |
| Pakkimistase 2 | 4250184106463 |