| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SubstiTUBE T8 EM ADVANCED 16 W/6500 K 1200 mm |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 25.5 mm |
| Valgusefektiivsus | 137 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 1212 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 16 W |
| Valgusvoog | 2200 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 170 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075034297 |
| Pakkimistase 2 | 4058075034303 |
| Värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A+ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50000 h |
| Nimivool | 78 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 20.5 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM5 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 200000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 2200 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | A |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.12 |