| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SubstiTUBE ENTRY AC 9 W-STD W RU W/4000 K 600 mm |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Valgusefektiivsus | 83 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 600 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 750 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 180 ° |
| Pakkimistase 1 | 4058075709980 |
| Pakkimistase 2 | 4058075709997 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Sobib elektronliiteseade | No |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 63 mA |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 750 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Sobib magnetliiteseadiseks | No |