| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SUB-MINIATURE D.I.L. RELAY |
| Bränd | FINDER |
| ETIM | EC001437 |
| Nimivool | 2 A |
| Lülituskontakti liik | Lihtkontakt |
| Elektriühenduse liik | PCB ühendus |
| Aktiveerimispinge liik | DC |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 8012823238326 |
| Laius | 10.1 mm |
| Kõrgus | 11.4 mm |
| Sügavus | 20.3 mm |
| Ajam, polarisatsioon | Polaarsusvaba |
| Ajam, lülitusomadus | Monostabiilne |
| Vastandkontaktide blokeeringuga | No |
| Komplektne koos pistikupesaga | No |
| Ümberlülituskontaktide arv | 2 |