SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A image 3
MD99 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A thumbnail 3
SU204MR-K30 Sicherungsautomat K-Char., 10kA, 30A, 4P, RTT
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779959537
MPN: 2CDS274347R0527
Karp: 2
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SU204MR-K30 Miniature Circuit Breaker - 4P - K - 30 A
Bränd ABB
Kategooriad Moodulkaitselülitid (MCB)
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 30 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 4
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 10 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779960571
Pakkimistase 2 4016779981293
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 71 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 2
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 10 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Kirjeldus
SU204MR-K30 MCB K-Char., 10kA, 30A, 4P, RTT UL 489, Ring Cable Lug