SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A image 1
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A image 2
MD99 image 3
MD01 image 4
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A image 5
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A image 6
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A thumbnail 1
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A thumbnail 5
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A thumbnail 6
MCB SU200M 2P C50 10kA UL489
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779932769
MPN: 2CDS272337R0517
Pakend: 1
Karp: 36
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker - 2P - K - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 440 V
Vabasti tunnusjoon K
Laius mooduli arvudes 2
Pooluste arv (kokku) 2
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779932769
Pakkimistase 2 4016779939157, 4016779932769
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 11.2 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
SU202M-K25 Miniature Circuit Breaker K-Char., 10kA, 25A, 2P UL489