SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 2
MD01 image 3
MD99 image 4
MD99 image 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A image 7
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 1
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 6
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A thumbnail 7
MCB SU200M 1P K25 10kA UL489
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779932998
MPN: 2CDS271337R0518
Pakend: 1
Karp: 77
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker - 1P - Z - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 277 V
Vabasti tunnusjoon Z
Laius mooduli arvudes 1
Pooluste arv (kokku) 1
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 11.2 kA
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779932998
Pakkimistase 2 4016779938433, 4016779932998
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 1
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 0-35 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -25-55 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
SU201M-Z25 Miniature Circuit Breaker Z-Char., 10kA, 25A, 1P UL489