| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SV225 Stray Voltage Adapter |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Lisatarviku liik | Banaan-tüüpi bus |
| Voolutaluvusvõime | 0 A |
| Mõõteahela kategooria | CAT IV |
| Suurim tööpinge | 600 V |
| Pakkimistase 1 | 0095969437660 |
| Komplekt | No |
| Pistikühendus | 4 mm turvaspistik |
| Isolatsioonimaterjali liik | PVC |
| Kasti/kotiga | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |