| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Strap 16 | Table lamp G9 | Brushed steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2150 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Laius | 165 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pikkus | 165 mm |
| Kõrgus/sügavus | 437 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Süsteemi võimsus | 25 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924000386 |
| Pakkimistase 2 | 5708839000387 |
| Lambipesa | G9 |
| Kere materjal | Klaas |