| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Busbar Trunking Straight Length KNA40ED4306 40A |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Tunnuspinge, AC 50 Hz | 500 V |
| Nimivool AC 50 Hz korral | 40 A |
| Pakkimistase 1 | 3606480003165 |
| Pakkimistase 2 | 3606480003162 |
| Pakkimistase 3 | 3606480003165 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 27.5 mm |
| Mudel | Üheosaline |
| Kõrgus | 92 mm |
| Painduv | No |
| RAL-number | 9001 |
| Juhtide arv (ilma maanduseta) | 4 |
| Pooluste arv | 4 |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Väljavõttude arv | 6 |
Part of the Canalis KNA system. It consists of a 3m 40A Distribution element equipped with 6 outlets. All run components are delivered with a jointing unit.