| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XELP-165920519. LV switchgear |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Assembly Accessories and Parts
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Laius | 12 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Sügavus | 12 mm |
| Pakkimistase 1 | 4015081698691 |